Veronika Sluka, spisovatelka a skladatelka, umělecká činnost, www.veronikasluka.com

Umělecká činnost      Galerie      Bio      Fun shop      Blog      Kontakt

Zpěv a hudba

Veronika Sluka pořádá soukromé i veřejné koncerty pro své fanoušky, ale také se účasní Soukromých akcí. Jsou to právě soukromé akce, které začínají a končí na tom správném výběru programu, ale zejména interpreta.  Je to právě interpret, který dokáže celou akci pozvednout a vnést do ní tu správnou atmosféru.

Veronika Sluka vystoupí na Vašich společenských akcích, jakými jsou firemní večírky, svatby či narozeniny.

Na co se Můžete těšit?

Máte-li zájem o uspořádání akce v určitém duchu nebo tématu, zvolte některý z balíčků (viz níže). Budete tak mít jistotu, že se vaši hosté dostanou do nálady a la Edith Piaf, Nina Simone, aktuálních hitů nebo třeba staré Itálie. Není problém přizpůsobit se vašim specifickým požadavkům.

Tematické balíčky

La Dolce Vita: italský styl padesátých let,

Edith: šansony a hudba Francie,

∴ Současná i starší americká hudba a jazz,

Folková a folklorní hudba,

Vlastní tvorba® Více ZDE

Skvělým benefitem Veroniky je fantastický hudební sluch. Veronika se bez problémů naučí a zahraje co si budete přát.

Veronika Sluka, spisovatelka a skladatelka, umělecká činnost, www.veronikasluka.com

Dokonalá syntéza originality, něhy a neuvěřitelného nadání!

Veroniku jsme požádali, aby nám zahrála na naší vernisáži MachulArt v Praze, CoffeePark. Připravila si pro nás originální píseň na míru, která naprosto vystihovala jedinečnou atmosféru celé akce. Všichni byli nadšení a nejvíce my. Veronika Sluka byla originální, ale decentní. Okouzlující a zároveň něžná. Její hudba nás dostala do skvělé nálady. Moc děkujeme! Rozhodně doporučujeme bez váhání!

Silvie Tripes, Majitelka Grafického studia a webdesignerka

Úžasné, milé, dojemné!

Bylo to úžasné, milé a dojemné! Věnovaná písnička i další hrané a zpívané skladby byly něčím, na co se v Radonicich nezapomene!

Mgr. Ivana MAKOVIČKOVÁ, Vedoucí personálního úseku Akademie věd ČR

Přeji si hned domluvit schůzku či rezervovat termín

Co přesně čekat od tématických balíčků?

La Dolce Vita

Dovolte Veronice provést vás na mopedu starou Itálií okolo starých kostelů, hradů, olivových hájů, slunečnicových polí, rodinných restaurací, rybářských vesnic a nekonečných pláží. Zaposlouchejte se do písní jako je „Tu vuo‘ fa‘ l’americano“ nebo „Grande grande grande“. Veronika Strávila pár prázdnin hraním na piano přímo v Itálii, takže se můžete těšit na zážitek nerušený špatnou výslovností.

Edith

Dovolte Veronice, která strávila v Paříži několik let svého života, aby vám ukázala písněmi starý Montmartre, starou Francii Brela, Aznavoura, Piaf a dalších symbolů země baretů, café au lait, vína a sýrů.

Současná hudba

Soudobou moderní hudbu ocení zejména mladší posluchači. Improvizace nebo covery interpretů jako například Adele, Maroon 5, Sia, Ed Sheeran, Beyoncé, Alicia Keys, Justin Bieber a dalších si zamilujete. Není problém naučit se vaše vlastní písně nebo písně, které má oslavenec v oblibě – například všechny soundtracky Jamese Bonda.

Jazz

Nic tak dobře nepodpoří a nezkvalitní večírek nebo soirée jako staré jazzové standardy  typu „As Time Goes By“, „New York, New York“, „Girl from Ipanema“ nebo „I did it my way“.

Folk & Folklor

Veronika se klaní klasické lidové moudrosti a lidové hudbě. Považuje ji za zdroj nás samotných. Nic ji nepotěší více než moci zazpívat nebo „jen“ zahrát hudbu na lidové motivy. Respektuje interprety kteří s lidovou hudbou pracují a zpracovali ji v přístupnější a srozumitelnější úpravu (Čechomor, Varttina, Iva Bittová, apod.).

Skvělým benefitem Veroniky je fantastický hudební sluch. Veronika se bez problémů naučí a zahraje co si budete přát.

Kalendář akcí

V nejbližších dnes Vás čekají následující události

Veronika Sluka, spisovatelka a skladatelka, umělecká činnost, www.veronikasluka.com

Komponování hudby

Veronika Sluka skládá písně od šesti let. Její tvorba je plná emocí a citu. Ne nadarmo se říká, že pravý skladatel má se svým hudebním nástrojem velmi osobní a jedinečný vztah. Ten se nedá naučit, ale je velmi silně cítit. Proto si poslechněte si třeba kompozici na téma lidových motivů a nechte se unést.

Už jste slyšeli o nabídce “písně na míru?” Právě tato činnost je jednou z domén Veroniky. Písně ušité přímo pro Vás, písně pro zpěváky či kapely, píseň ženichovi, svědkovi, oslavenci, či šéfovi lze věnovat jako netradiční a milý dárek buď hotové či v podobě voucheru.

Pro více informací, nás prosím kontaktujte pomocí formuláře.

Ochutnávka volné tvorby

Chci darovat voucher jako dárek

Literární činnost

Veronika Sluka píše pro radost a píše neustále.

 

 

Veronika Sluka má úžasný dar svými texty informovat, zasáhnout, ale nezahltit.

 

Veronika Sluka, spisovatelka a skladatelka, umělecká činnost, www.veronikasluka.com

Veronika Sluka, spisovatelka a skladatelka, umělecká činnost, www.veronikasluka.com

Veronika Sluka píše pro radost a píše neustále.

 

Nová kniha již brzy

 

Chcete-li vědět více sledujte Veroniku Sluka na sociálních sítích a webových stránkách.

 

V současné době pracuje na své první próze, kterou by ráda vydala v průběhu druhé poloviny roku 2018. V návaznosti na literární činnost Veronika Sluka pořádá přednášky a beseduje na různorodá umělecká témata. Pro více informací, nás prosím kontaktujte pomocí formuláře.

 

 

Veronika Sluka má úžasný dar svými texty informovat, zasáhnout, ale nezahltit.

 

Veronika Sluka, spisovatelka a skladatelka, umělecká činnost, www.veronikasluka.com

Volně dostupná tvorba a portfolio

Veronika Sluka, spisovatelka a skladatelka, umělecká činnost, www.veronikasluka.com

Psaní textů

Velká spousta klíčových situací v životě je závislá na tom, zda-li najdeme vhodná slova, a jak tato slova nakonec vyjádříme.

Slovy tvoříme nové světy.  Pouhým slovem můžeme měnit náladu naši i ostatních. Veronika je přesvědčena, že slovy lze měnit svět okolo sebe. Skládání textů se pro ni stalo denní potřebou. Píše pro radost sobě i pro ty, kteří by si přáli lépe formulovat myšlenku, kterou v sobě nosí pro sebe či ostatní. Objednejte si tuto službu v podobě psaní:

textů,

 básní,

cílených projevů či

 proslovů

Nedílnou součástí této práce je bedlivě ​klientovi naslouchat, destilovat a šířit ty správné informace či chcete-li zprávy k těm správným lidem a posluchačům.

 

Vkus a cit

 

Veronika Sluka má úžasný dar svými texty informovat, zasáhnout, ale nezahltit. 

Pro více informací, nás prosím kontaktujte pomocí formuláře.

Čeká mě specifický proslov a nevím si rady

Cena

Cena za uspořádání koncertu/cena za hudební doprovod soukromé akce

Cena se vždy odvíjí od konkrétního typu akce, počtu hostů požadovaného repertoáru. Dalším faktorem, který cenu ovlivňuje, je kompozice skladeb. Můžete si vybrat jeden s výhodných tématických balíčků či preferujete svůj styl a předložíte Veronice Váš vlastní playlist, který bude třeba nacvičit. Vše je možné, ale právě díky flexibilitě a variabilitě není možné cenu taxativně stanovit. Nicméně neváhejte a sdělte nám Vaši vizi, představu či přání. Veškeré a úplné informace obdrží každý zájemce po vyplnění kontaktního formuláře.  Předběžná rezervace je bezplatná. Rovněž odborná konzultace a pomocná ruka při dotváření atmosféry Vaší akce Vás nic nestojí. Uspořádat koncert či doprovázet soukromou akci Vám rádi pomůžeme zkoordinovat. Navrhneme Vám to nejlepší řešení a pomůžeme s tím správným sestavením skladeb.

Co takhle uspořádat koncert v kavárně?

Pokud znáte kavárnu nebo jiný veřejný prostor, kde chcete uspořádat koncert, ozvěte se nám. V loňském i letošním roce uspořádala Veronika Sluka sérii koncertů vážné, nevážné i tématické hudby v pražských kavárnách (Monolok café a další…) , které měly velmi pozitivní ohlas. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

 

Pro bono

Veronika Sluka se mimo výše uvedených činností angažuje charitativně. Spoluzaložila Nadační fond GrácieTento charitativní projekt je určen na podporu lidí, kteří v důsledku choroby přišli o vlasy.

Dále se Veronika Sluka zajímá o udržitelný rozvoj a ekologii – je jednou ze zakládajících členek projektu Change Clothes – Change Climate.

V sekci Ostatní se již brzy můžete těšit na ukázky další srdcovou záležitost Veroniky Sluka, jíž je fotografování. Pro více informací, nás prosím kontaktujte pomocí formuláře.

Veronika Sluka, spisovatelka a skladatelka, umělecká činnost, www.veronikasluka.com

S myšlenkou založení nadačního fondu jsem nepřišla já, tento skvělý nápad dostala má kamarádka Ivanka Hanyšová, která mne následně oslovila, zda bych se chtěla angažovat. Jelikož dle mého názoru věci k člověku přicházejí nikoliv náhodně, a protože lidem i přírodě pomáhám ráda, pomoci lidem, kteří potřebují náhradní vlasy, mi přišlo jako dobrý nápad. Tedy, upřímně řečeno, v prvních minutách mi projelo hlavou: proč zakládat fond na podporu lidí co potřebují vlasy? Proč raději rovnou nezaložit fond na boj s rakovinou? Pak jsem si ale představila, jak bych se cítila bez svých dlouhých vlasů, bez obočí a bez řas. Ve vlasech je skryta jak naše minulost, tak naše síla. Ztráta vlasů způsobuje utrpení, obzvláště ženám. Mám za to, že darováním vlasů můžeme v tomto smyslu příjemce také pomoci uzdravit, a proto to stojí za to.

Veronika Sluka o Nadačním fondu Grácie